Home 9 Nieuws 9 Nieuw Bij OnzeCoach

Nieuw Bij OnzeCoach

Goed nieuws! OnzeCoach heeft een nieuwe Manager New Business, en haar naam is Marjolijn Van ‘t Oost.

Samen met onze directeur Veron Janssen zal zij ons gezicht zijn richting onze bestaande en nieuwe klanten, en zich inzetten om OnzeCoach beschikbaar te maken voor nog meer medewerkers en hen toegang te geven tot écht goede coaching.

Marjolijn is een bevlogen professional die met haar vermogen om altijd de vraag achter de vraag te stellen en alles te willen begrijpen, haar dienstverlenende instelling en haar innovatiekracht de perfecte aanvulling is voor ons team.

Zij zal samen met onze klanten kijken hoe we onze dienstverlening nog beter kunnen aansluiten aan de wensen en aan de veranderende marktvraag.

Wil je meer weten over ons team? Op de pagina over ons vertellen we meer over ons team, visie en kernwaarden.

Deel deze pagina


Marjolijn van 't Oost

Jouw organisatie naar een volgend niveau brengen?

Neem contact op       

Meer nieuws & blogs

Hoe haal je het beste uit je medewerkers?

Hoe haal je het beste uit je medewerkers?

𝗔𝗹𝘀 𝗛𝗥-𝗮𝗱𝘃𝗶𝘀𝗲𝘂𝗿 𝗯𝗲𝗻 𝗲𝗻 𝘃𝗼𝗲𝗹 𝗷𝗲 𝗷𝗲𝘇𝗲𝗹𝗳 𝘃𝗲𝗿𝗮𝗻𝘁𝘄𝗼𝗼𝗿𝗱𝗲𝗹𝗶𝗷𝗸 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗱𝗲 𝗼𝗻𝘁𝘄𝗶𝗸𝗸𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴 𝘃𝗮𝗻 𝗷𝗲 𝗺𝗲𝗱𝗲𝘄𝗲𝗿𝗸𝗲𝗿𝘀 𝗲𝗻 𝗱𝗮𝗮𝗿𝗺𝗲𝗲 𝗱𝗲 𝗼𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘀𝗮𝘁𝗶𝗲 𝗮𝗹𝘀 𝗴𝗲𝗵𝗲𝗲𝗹. In het huidige tijdperk, waarin verandering de enige constante lijkt te zijn, is dat een flinke ...